Witamy w nowym roku katechetycznym w parafii St. Hallvard!

Zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do 2., 3. i 4. klasy szkoły podstawowej na katechezę  w języku polskim w naszej parafii.

Przygotowanie do I Komunii Świętej trwa 2 lata. Oznacza to, że dzieci rozpoczynają chodzić na katechezę w 2. klasie szkoły podstawowej i przystępują do sakramentu w maju następnego roku szkolnego, gdy są w 3. klasie.

2. i 4. klasa będzie miała zajęcia raz w miesiącu, natomiast 3. klasa (komunijna) dwa razy. Daty katechez podamy wkrótce.

Zajęcia będą odbywać się w salkach znajdujących się w budynkach naszej parafii.

Rodzice są zaproszeni do obecności na katechezach swoich dzieci!!!

Wszystkie dzieci, zarówno norweskie jak i polskie, obowiązuje jednakowa i jednorazowa opłata, która jest przeznaczona na pokrycie niektórych kosztów związanych z katechezą. Wynosi ona 500 koron za dziecko (rabat dla rodzeństwa 250 koron). Dzieci automatycznie zapisywane są do katolickiej organizacji NUK. Osoby prowadzące zajęcia są wolontariuszami i nie pobierają z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Wypełnione formularze prosimy o przesłanie na adres mailowy Agnieszki Adamskiej aga.adamska15@gmail.com

W razie pytań można też dzwonić kom. 40564143 (codziennie, najlepiej w godzinach 17.00- 20.00).