Ogłoszenia – 6 sierpnia 2017 – Uroczystość Przemienienia Pańskiego

  1. 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msza w jęz. Polskim o godz. 19.00.
  2. 19 sierpnia w sobotę procesja maryjna z naszej parafii do St Olav. Początek o 16.00. zakończenie Mszą św w par. St Olav o 18.00 pod przewodnictwem ks. Bpa Ordynariusza.
  3. Zapraszamy na polską katechezę dzieci od 1. do 7. klasy szkoły podstawowej. Do wszystkich polskich rodzin zarejestrowanych w naszej parafii zostały wysłane listy z informacjami zarówno o norweskiej jak i polskiej katechezie oraz formularze do wypełnienia.  Informacje zostały umieszczone również na stronie naszej parafii w wersji polskojęzycznej. Zapisy będą trwały do 16. września. UWAGA! Po tej dacie nie będzie już możliwości zapisania dziecka do grupy komunijnej!  .
  4. Pojawiła się inicjatywa Różaniec do Granic. 7 października Polacy utworzą żywy łańcuch i trzymając się za ręce na granicy Polski odmówią Różaniec modląc się za Ojczyznę. http://zapisy.erm.pl/index.php
  5. 18 sierpnia odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Początek o godzinie 17.00