Ogłoszenia – 3 września 2017 – XXII Niedziela Zwykła

  1. Serdecznie WITAM wszystkich Parafian i zapraszam do współpracy. Mój nr telefonu +47 477 47 952
  2. Zapraszamy na polską katechezę dzieci od 1. do 7. klasy szkoły podstawowej. Do wszystkich polskich rodzin zarejestrowanych w naszej parafii zostały wysłane listy z informacjami zarówno o norweskiej jak i polskiej katechezie oraz formularze do wypełnienia. Informacje zostały umieszczone również na stronie naszej parafii w wersji polskojęzycznej. Zapisy będą trwały do 16. września. UWAGA! Po tej dacie nie będzie już możliwości zapisania dziecka do grupy komunijnej!
  3. W najbliższy czwartek rozpoczynają się spotkania mężczyzn św. Józefa. Msza Św. o 18.00 i po niej spotkanie. Zapraszamy już dziś na spotkanie otwarte, które odbędzie się 21 września. Gościem spotkania będzie emerytowany strażak Donald TURBITT. Szczegóły na plakacie!
  4. Od 9 do 15 października organizowana jest pielgrzymka polaków z naszej parafii do Fatimy. Zapraszam do zapisów – są jeszcze 3 miejsca wolne.
  5. 17 września odbędzie się pożegnanie ks. Waldemara. O 13.00 Msza Św. a po niej polska kirkekafe podczas której można się będzie spotkać z ks. Wademarem
  6. Msze Św. w j. polskim w piątek o 19.00 i adoracja, w sobotę o 19.00 Msza Św. z niedzieli oraz w niedzielę o 13.00 i 19.00. Zapraszamy!