Ogłoszenia – 5 listopada – XXXI Niedziela Zwykła

 1. Przeżywamy miesiąc listopad, czas w którym w sposób szczególny pamiętamy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych. Zachęcamy do modlitwy w Wypominkach.
  – Za wszystkich, których wypominamy w tegorocznych wypominkach odprawiłem Mszę Św. w Dzień Zaduszny – 2 listopada.
  – W tym tygodniu Wypominki będą odmawiane w sobotę przed Mszą św. w j. polskim i w Niedzielę o 12.30 oraz o 18.30. W piątek przed Mszą Św. o godz. 18.40 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za zmarłych.
  – Do najbliższej środy włącznie /8 listopada/ można uzyskać Odpust Zupełny za naszych bliskich zmarłych. Serdecznie zachęcam aby przyjść z pomocą zmarłym, którzy oczekują na niebo w czyśćcu.
 2. Dziś po Mszy Św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych. Członkowie Róży Różańcowej działającej przy naszej parafii modlą się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, za naszą parafię i kapłanów w niej posługujących oraz za współmałżonków i dzieci. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby dołączyć do Żywego Różańca.
 3. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – czwartek: Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  – piątek: św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  – sobota: św. Marcina z Tours, biskupa
 4. Od poniedziałku do soboty będę brał udział w swoich Rekolekcjach Kapłańskich w Księżówce w Zakopanem. Dlatego gdyby, ktoś potrzebował mojej posługi, to proszę to uczynić dzisiaj po zakończeniu Mszy Świętej w zakrystii.
 5. W najbliższą sobotę 11.11.2017r. będziemy przeżywać rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 19.00 podczas której będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny Polski.
 6. Kolejne spotkanie w ramach Kursu Przedmałżeńskiego odbędzie się w poniedziałek 13.11.2017r. o godz. 19.00 w naszym kościele. Zapraszam!
 7. Nasza parafia poszukuje dla polskiej grupy organisty, który ubogaciłby liturgię w języku polskim swoją grą na organach. Serdecznie i usilnie proszę o zgłoszenie się do tej posługi, jeśli ktoś posiada takie zdolności. Kontakt w sprawie polskiego organisty z ks. Piotrem po Mszy Św. lub pod jego nr tel. + 47 477 47 952