Ogłoszenia – 14 stycznia – II Niedziela Zwykła

 1. Po Mszy Św. o godz. 13.00 zapraszamy na polską kirkekaffe, podczas której dzieci, które uczestniczą w katechezie w j. polskim przy naszej parafii przedstawią jasełka. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 2. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – środa: św. Antoniego, opata. Dzień Judaizmu
  – czwartek: rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  – piątek: św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  – sobota: św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika
  – Niedziela: Dzień Babci
  – przyszły poniedziałek: Dzień Dziadka
 3. Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na spotkanie otwarte, które odbędzie się w najbliższy czwartek 18 stycznia. Gościem spotkania będzie dr Adrian Kurcbart  – wykładowca w Instytucie Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Jego główne zainteresowania to psychologia rodziny, rozwój człowieka dorosłego oraz komunikacja interpersonalna. Autor książki „Psychologiczny obraz ojca w biegu ludzkiego życia”. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godzinie 18.00 a o 19.00 spotkanie w górnej sali przy naszym Kościele. Zapraszamy!
 4. W najbliższą sobotę 20 stycznia odbędzie się kolejna katecheza w języku polskim przy naszej parafii. Po Mszy Św. dla dzieci o godz. 12.00 będzie zabawa karnawałowa dla dzieci „Arka Noego”. Zapraszamy wszystkie dzieci!
 5. Na Mszach Św. w j. polskim w przyszłą sobotę i Niedzielę gościć będziemy regionalny zespół „Turliki” z Zakopanego. Członkowie tego zespołu będą śpiewać kolędy. Wszystkich serdecznie zachęcam do wspólnego kolędowania
 6. Msze Św. w nadchodzącym tygodniu
  – piątek: Msza Św. o godz. 19.00 i Adoracja
  – sobota: Msza Św. dla dzieci godz. 12.00 oraz Msza Św. z niedzieli o godz. 19.00
  – Niedziela: Msze Św. o godz. 13.00 i 19.00