Ogłoszenia – 4 luty – V Niedziela Zwykła

 1. W ubiegły czwartek rozpoczął się miesiąc luty. Jest to czas w którym modlimy się szczególnie za ludzi chorych, cierpiących i konających. W przyszłą Niedzielę – 11 lutego, przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego!
 2. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  – wtorek: św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
  – czwartek: św. Hieronima Emilianiego i św. Józefiny Bakhity, dziewicy. Tłusty czwartek
  – sobota: św. Scholastyki, dziewicy
 3. Dziś po Mszy Św. o godz.: 13.00 zmiana tajemnic różańcowych. Członkowie Róży Różańcowej działającej przy naszej parafii modlą się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, za naszą parafię i kapłanów w niej posługujących oraz za współmałżonków i dzieci. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby dołączyć do Żywego Różańca.
 4. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz.: 18.00. Serdecznie zapraszamy!
 5. Od 1 marca rozpoczyna się Kurs przedmałżeński dla par, które zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński w Kościele Katolickim. Szczegóły po Mszy Św. w zakrystii lub pod nr tel. ks. Piotra Gąsiora 925 44 572
 6. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce do Lourdes we Francji z okazji obchodzonej w tym roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej. Pielgrzymka odbędzie się od 11 do 15 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra Gwiżdża lub pod jego nr tel. 477 47 952