Ogłoszenia – 4 marzec – III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza Ewangelia przypomina nam o obowiązku oczyszczenia Świątyni swojego serca, bowiem każdy z nas jest Świątynią Ducha Świętego. Niech Wielki Post i dobre postanowienia, które podjęliśmy w tym Świętym czasie nam w tym dopomogą.
 2. Dziś po Mszy Św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych. Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby dołączyć do Żywego Różańca.
 3. Najbliższy czwartek 8 marca przeżywamy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za wszystkie kobiety, szczególnie za swoje Mamy.
 4. Również w czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
 5. W piątek Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa.
 6. Od piątku do soboty /9-10 marca/ podejmiemy po raz kolejny inicjatywę 24 GODZINY DLA PANA. Zgodnie z zachętą papieża Franciszka postarajmy się tak zorganizować swoje zajęcia, aby znaleźć czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu w tych najbliższych dniach. W naszej parafii czuwanie rozpocznie się w piątek od godz. 11.00 i zakończy się w sobotę o godz.11.00. Prosimy bardzo o zapisy zwłaszcza na nocne czuwanie. Lista z wolnymi godzinami jest umieszczona w zakrystii naszego kościoła.
 7. W sobotę Msza Św. z Niedzieli o godz.: 19.00. Jak zwykle przed Mszą Św. możliwość spowiedzi.
 8. W Niedzielę o godz. 12.30 Gorzkie Żale – zapraszamy do śpiewu. A o godz. 18.30 Różaniec.
 9. W piątek 16 marca o godz.: 19.00 w kościele św. Olafa odbędzie się Msza Święta za uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Zainteresowanych wzięciem udziału w EDK zapraszamy na spotkanie z organizatorami DZISIAJ po Mszach Świętych w sali parafialnej.
 10. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w j. polskim odbędą się od Niedzieli Palmowej do Wielkiej Środy. Prosimy zaplanować tak swój czas, aby wziąć w nich udział.
 11. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce do Lourdes we Francji z okazji obchodzonej w tym roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej. Pielgrzymka odbędzie się od 10 do 14 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra Gwiżdża lub pod jego nr tel. 477 47 952