Ogłoszenia – 11 marzec – IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu nazywaną Lætare – Raduj się, Jerozolimo. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w miniony piątek i sobotę wzięli udział w inicjatywie 24 GODZINY DLA PANA adorując Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  2. Dziś po Mszy Św. o godz. 13.00 nasza polska kirkekaffe, na którą serdecznie zapraszają Mężczyźni Świętego Józefa.
  3. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  4. W piątek Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa.
  5. W najbliższą sobotę 17 marca odbędzie się kolejna katecheza w języku polskim przy naszej parafii. Msza Św. dla dzieci o godz. 12.00. Zapraszam WSZYSTKIE dzieci z naszej parafii na ich comiesięczną Mszę Św.!
  6. W sobotę jest również Msza Św. z Niedzieli o godz. 19.00. Jak zwykle przed Mszą Św. możliwość spowiedzi.
  7. W Niedzielę o godz. 12.30 Gorzkie Żale i Msza Św. o 13.00. A o godz. 18.30 Różaniec i Msza Św. o godz. 19.00.
  8. W najbliższy piątek 16 marca o godz. 19.00 w kościele św. Olafa odbędzie się Msza Święta za uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, którzy po jej zakończeniu wyruszą na szlak by rozważać Mękę Pana Jezusa.
  9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii w j. polskim odbędą się od Niedzieli Palmowej do Wielkiej Środy. Poprowadzi je ks. Rafał Jarosiewicz – organizator m.in. „Rekolekcji na Stadionie” oraz inicjator „Mobilnego konfesjonału”. Prosimy zaplanować tak swój czas, aby wziąć w nich udział.
  10. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce do Lourdes we Francji z okazji obchodzonej w tym roku 160 rocznicy objawień Matki Bożej. Pielgrzymka odbędzie się od 10 do 14 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra Gwiżdża lub pod jego nr tel. 477 47 952