Ogłoszenia – 13 maj – VII Niedziela Wielkanocna

  1. Przeżywamy dzisiaj 101. rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie, oraz 37. rocznicę zamachu na życie Ojca Świętego Jana Pawła II. Matka Boża prosiła nas byśmy często odmawiali różaniec, dlatego czyńmy to jak najczęściej modląc się również za Ojca Świętego.
  2. Trwa miesiąc Maryjny – maj. Zachęcam do tego, abyśmy codzienne odprawiali nabożeństwo majowe z litanią loretańską w naszych rodzinach. Litania do Matki Bożej jest również odmawiana w naszym kościele podczas każdej Mszy Św. w języku polskim.
  3. Dzisiaj w naszej wspólnocie, na Mszy Św. o godz. 13.00 dzieci klas 4 przeżywają swoją Pierwszą Rocznicę przyjęcia Komunii Świętej. Po Mszy Św. o godz. 13.00 polska kirkekaffe – serdecznie wszystkich zapraszamy!
  4. We wtorek jest wspomnienie Świętego Hallvarda patrona naszej parafii i miasta Oslo. Uroczysta Msza Św. odpustowa odbędzie się w języku norweskim o godz. 18.00 a po jej zakończeniu koncert w sali parafialnej – wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości!
  5. Od najbliższej środy – 16 maja, w naszej wspólnocie będzie gościł ks. Łukasz Plata, kapłan diecezji tarnowskiej, student KUL-u, rekolekcjonista posługujący charyzmatycznie.
  6. Środa 16.05 godz. 19.00 – Konferencja w sali parafialnej a o godz. 20.00 – Msza Św. z Uwielbieniem w Kościele St. Hallvard.
  7. Czwartek 17.05 godz. 18.00 – Msza Św. z kazaniem w j. polskim a o godz. 19.00 – Spotkanie otwarte Mężczyzn Św. Józefa w górnej sali parafialnej.
  8. Piątek 18.05 godz. 19.00 – Msza Św. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE.
  9. Sobota 19.05 godz. 12.00 – Msza Św. dla WSZYSTKICH dzieci z naszej parafii. Od godz. 13.00 – Pierwsza spowiedź dzieci i ich rodzin. Natomiast o godz. 19.00 – Msza Św. i – NOC UWIELBIENIA – w wigilię zesłania Ducha Św.
  10. Niedziela 20.05 godz. 13.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w j. polskim, natomiast o godz. 19.00 Niedzielna Msza Święta z kazaniem ks. Łukasza. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z naszym gościem!