Ogłoszenia – 27 maj – Niedziela Trójcy Przenajświętszej

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Trójcy Przenajświętszej. Pan Jezus pouczył nas o Ojcu, o sobie i Duchu Świętym oraz o więzi łączącej Boga Trójjedynego. Z wiarą wyznawajmy wiarę za każdym razem, gdy czynimy znak krzyża: w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.
 2. Trwa miesiąc Maryjny – maj. Zachęcam do tego, abyśmy codzienne odprawiali nabożeństwo majowe z litanią loretańską w naszych rodzinach. Litania do Matki Bożej jest również odmawiana w naszym kościele podczas każdej Mszy Św. w języku polskim.
 3. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – wtorek: św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  – środa: św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika. św. Zdzisławy
  – piątek: św. Justyna, męczennika. DZIEŃ DZIECKA
  – sobota: Świętych męczenników Marcelina i Piotra.
 4. Uroczystość Bożego Ciała w Norwegii odbędzie się w Niedzielę 3 czerwca. Po Mszy św. w j. norweskim a przed Mszą św. w j. polskim około godz. 12:00 wyruszymy w Uroczystej Procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy. W związku z tym prosimy o kwiaty do dekoracji ołtarzy. Osoby chętne wspomóc parafię prosimy o dostarczenie kwiatów do biura parafialnego najpóźniej do piątku 1 czerwca do godz. 15:00.
 5. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!
 6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca czerwca. O godz. 19:00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, w intencji jedności małżeństw w naszej parafii oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin należących do Kręgów Domowego Kościoła. Zapraszamy wszystkich a szczególnie małżeństwa i rodziny z dziećmi. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz.: 18:15 i podczas Adoracji po Mszy Św.
 7. Sobota, to pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. z Niedzieli o godz.: 19:00 oraz adoracja pierwszosobotnia. Spowiedź przed i po Mszy Św. Zachęcam do praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca, o które prosiła nas Matka Boża w Fatimie.
 8. W przyszłą Niedzielę – Uroczystość Bożego Ciała Msza Święta około godz. 13:00 /po procesji/ i 19:00. Po Mszy Św. o godz. 13:00 zmiana tajemnic różańcowych.
 9. W dniu dzisiejszym i w przyszłą sobotę i Niedzielę odbywają się wybory do Rady Parafialnej. Serdecznie zachęcam do udziału w tych wyborach! Z naszej wspólnoty nowymi kandydatami są Pani Angelina Stańko i Pan Dominik Wojtyczka. Wychodząc z kościoła proszę odebrać kartę do głosowania. Na karcie jest dwunastu kandydatów. Można zagłosować maksymalnie na 7 kandydatów. Głos może oddać każdy kto ukończył 15 rok życia, przyjął sakrament Bierzmowania i czuje się związany z naszą parafią Św. Hallvarda.