Ogłoszenia – 10 czerwiec – X Niedziela Zwykła

 1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę w swoim życiu
 2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zachęcam do tego, abyśmy codzienne odmawiali litanię do Serca Jezusowego w naszych rodzinach
 3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 13:00 nasza polska kirkekaffe na którą zapraszają rodzice dzieci, które uczestniczą w katechezie w j. polskim. Podczas spotkania jest możliwość zapisania dziecka na katechezę. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 4. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Barnaby, apostoła
  – wtorek: bł. męczenników Antoniego Nowowiejskiego, biskupa i Towarzyszy
  – środa: św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
  – czwartek: bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  – piątek: bł. Jolanty, zakonnicy
 5. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
 6. W piątek Msza Święta o godz. 19:00 NABOŻEŃSTWO CZEWCOWE i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi przed i po Mszy Św.
 7. Również w piątek 15.06.2018 na Mszy Św. o godz. 19:00 będziemy gościć Wspólnotę GUADALUPE z Lublina. Piętnastoosobowa grupa poprowadzi śpiewy podczas Mszy Św. i Uwielbienie Pana Jezusa podczas Adoracji. Serdecznie zapraszamy!
 8. W sobotę Msza Św. z Niedzieli o godz. 19:00. Przed Mszą Św. możliwość spowiedzi.
 9. W przyszłą Niedzielę Msze Święte o godz. 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi odmawiamy Różaniec – tajemnice chwalebne
 10. Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w czwartek 21 czerwca 2018 r. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:00 a o godz. 19:00 spotkanie w sali parafialnej ze szczególnym gościem. Będzie nim Pan Jan POSPIESZALSKI polski muzyk, aranżer i kompozytor, dziennikarz i publicysta, autor programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący program w TVP „Warto Rozmawiać”. Wygłosi on konferencję na temat patriotyzmu i życia religijnego w życiu mężczyzny, oraz zagra kilka piosenek! Zapraszamy
 11. Zbliża się czas wakacji. Przed wyjazdem na urlop bardzo proszę o obowiązkowe dokonanie zapisu na katechezę w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Przy tej okazji chciałem przypomnieć, że w naszej parafii katecheza w j. polskim jest prowadzona raz w miesiącu w soboty od godz. 11:00 do godz. 14:00. Przygotowanie do I Komunii Świętej i do Bierzmowania trwa dwa lata. Pierwszy rok przygotowania do I Komunii rozpoczyna się w klasie 2, a pierwszy rok przygotowania do Bierzmowania w klasie 8. Oprócz tego jest także prowadzona katecheza dla dzieci od 4 do 7 klasy. Osoby zainteresowane udziałem w katechezie proszę o dokonanie zapisu u Pani Agnieszki. Można to uczynić osobiście po Mszy Św. na kirkekaffe lub dzwoniąc pod jej nr tel. +47 405 64 143
 12. Dzisiaj rozpoczynamy pielgrzymkę z naszej parafii do Sanktuarium Matki Bożej w LOURDES. Zapewniamy o modlitwie w Waszych intencjach i również prosimy o modlitewne wsparcie podczas pielgrzymowania.