Ogłoszenia – 11 listopad – XXXII Niedziela Zwykła

 1. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę. Składam serdeczne Bóg zapałać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tego narodowego święta przy naszej parafii. Szczególnie dziękuję Klubowi Polskiemu w Norwegii i Stowarzyszeniu Polaków w Oslo za przygotowanie wczorajszego pięknego widowiska, które przypomniało nam jakże bogatą historię naszej Ojczyzny.
 2. Przeżywamy miesiąc listopad, czas w którym w sposób szczególny pamiętamy w modlitwie o naszych bliskich zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w Wypominkach. Modlitwy z Wypominkami odmawianie są przez cały listopad przed Mszą św. w j. polskim w każdy piątek, sobotę i Niedzielę.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 13.00 z racji drugiej niedzieli miesiąca zapraszamy wszystkich na polską kirkekaffeBóg zapłać Wspólnocie Domowego Kościoła za jej przygotowanie!
 4. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Jozafata, biskupa i męczennika
  – wtorek: Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  – czwartek: św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
  – piątek: Rocznica poświęcenia rzymskich bazylik św. Piotra i św. Pawła, św. Małgorzaty Szkockiej, św. Gertrudy, dziewicy
  – sobota: św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  – Niedziela: bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, Dzień Ubogich
 5. W czwartek kolejne spotkanie formacyjne Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!
 6. W piątek: wypominki o 18.30 i Msza Święta w j. polskim o godz. 19:00 oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której jest możliwość spowiedzi.
 7. W najbliższą sobotę 17 listopada odbędzie się kolejna katecheza w języku polskim przy naszej parafii. Msza Św. dla dzieci o godz. 12.00. Zapraszam WSZYSTKIE dzieci z naszej parafii na ich comiesięczną Mszę Św.!
 8. Również w sobotę Msza Św. z Niedzieli w j. polskim o godz. 19:00. Przed Mszą Św. wypominki. Spowiedź po Mszy Św.
 9. W przyszłą Niedzielę Msze Święte w j. polskim o godz. 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi wypominki.Spowiedź po Mszy Św.
 10. W przyszłą Niedzielę po Mszach Św. będzie dodatkowa składka naszej polskiej wspólnoty na remont kościoła. Wszystkim, którzy wesprą to kosztowne dzieło odnowy Świątyni składam serdeczne Bóg zapłać!