Ogłoszenia – 20 styczeń – II Niedziela Zwykła

 1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 2. Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 13.00 zapraszamy na polską kirkekaffe, podczas której dzieci, które uczestniczą w katechezie w j. polskim przy naszej parafii przedstawią jasełka. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Pragnę też bardzo serdecznie podziękować Pani Agnieszce i tym, którzy tak chętnie pomagali za zorganizowanie wczorajszej zabawy karnawałowej dla dzieci o charakterze misyjnym. Serdeczne Bóg zapłać!
 4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim seniorom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, a zmarłym wypraszamy łaskę przebywania z Bogiem w Niebie. Pamiętajmy o złożeniu życzeń swoim dziadkom i o modlitwie za nich w ten szczególny dzień.
 5. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  – wtorek: św. Wincentego, diakona i męczennika; św. Wincentego Pallottiego, kapłana
  – czwartek: św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  – piątek: Nawrócenie Św. Pawła, apostoła
  – sobota: św. biskupów Tymoteusza i Tytusa; Dzień Islamu
 6. W czwartek kolejne spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz.: 18.00. Serdecznie zapraszamy!
 7. W piątek Msza Święta w j. polskim o godz.: 19:00 i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź przed i po Mszy św.
 8. W sobotę Msza Św. z Niedzieli w j. polskim o godz.: 19:00. Przed Mszą Św. spowiedź.
 9. W przyszłą Niedzielę Msze Święte w j. polskim o godz.: 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi spowiedź oraz Różaniec – tajemnice chwalebne.
 10. W przyszłą Niedzielę 27 stycznia o godz.: 19.00 odprawię Mszę Św. w intencji wszystkich rodzin, które zaprosiły mnie po kolędzie o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, a także o światło Ducha Świętego i dobre rozeznanie powołania dla dzieci z tych rodzin. Serdecznie zapraszam!
 11. Serdecznie zapraszam na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach od 7 do 15 czerwca. Przewodnikiem dla pielgrzymów z naszej parafii będzie znany i ceniony biblista ks. prof. Piotr Łabuda. Zapisy wraz z wpłatą pierwszej raty 1500 złotych, oraz więcej informacji u ks. Piotra Gwiżdża lub pod nr tel. +47 477 47 952