Ogłoszenia – 02 czerwiec – VII Niedziela Wielkanocna

  1. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj I Komunię Świętą dzieci z polskiej wspólnoty. Pamiętajmy zatem w naszych modlitwach o tych dzieciach, aby ich przyjaźń z Panem Jezusem Eucharystycznym była całe życie rozwijana. Przy tej okazji pragnę serdecznie podziękować Pani Agnieszce za tak piękne zaangażowanie przez cały rok w koordynację i katechizację dzieci. Bóg zapłać również Państwu Annie i Krzysztofowi Szeja oraz Pani Marcie Szulc za piękną organizację dzisiejszej Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej oraz prowadzenie prób z dziećmi. Dziękuję także Panu Marcinowi za posługę organisty na dzisiejszej Eucharystii, Służbie Liturgicznej, wszystkim rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za złożenie ofiary na rzecz remontu naszego kościoła. Wszystkim szczere Bóg zapłać!
  2. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcam do tego, abyśmy codzienne odmawiali litanię do Serca Jezusowego w naszych rodzinach.
  3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 13:00 z racji pierwszej Niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
    – poniedziałek: Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
    – środa: św. Bonifacego, biskupa i męczennika
    – czwartek: św. Norberta, biskupa
    – sobota: św. Jadwigi Królowej
  5. W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne Mężczyzn Świętego Józefa po Mszy Św. o godz.: 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca czerwca. O godz. 19:00 Msza Święta w intencji jedności małżeństw w naszej parafii oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin należących do Kręgów Domowego Kościoła. Po Mszy Św. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, połączona z NABOŻEŃSTWEM CZERWCOWYM. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz.: 18:30 i po Mszy Św. podczas Adoracji Pana Jezusa.
  7. W sobotę Msza Św. z Niedzieli w j. polskim o godz. 19:00. Pół godz. przed Mszą Św. możliwość spowiedzi.
  8. W przyszłą Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, Msze Święte w j. polskim o godz. 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi spowiedź oraz Różaniec do Matki Bożej.
  9. W czwartek rozpoczyna się z naszej parafii Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Prosimy o modlitwę za wszystkich pielgrzymów i również my obiecujemy modlitwę za całą parafię w tym szczególnym miejscu wybranym przez Pana Boga! W tym czasie od 7 do 15 czerwca będzie mnie zastępował ks. Marek Rudź – misjonarz z polski obecnie posługujący na Ukrainie.