Ogłoszenia – 30 czerwiec – XIII Niedziela Zwykła

 1. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni. Pragnę także powitać w naszej parafii wszystkich, którzy przyjechali odwiedzić swoich bliskich a także turystów, serdecznie wszystkich zapraszam na Msze Św.
 2. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Ottona, biskupa
  – środa: św. Tomasza, apostoła
  – czwartek: św. Elżbiety Portugalskiej
  – piątek: św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
  – sobota: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
 3. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca lipca. O godz. 19:00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, w intencji jedności małżeństw w naszej parafii oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin należących do Kręgów Domowego Kościoła. Po Mszy Świętej Adoracja pierwszopiątkowa z litanią do Serca Pana Jezusa. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz.: 18:15 i podczas Adoracji po Mszy Św.
 4. Sobota, to pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. z Niedzieli o godz.: 19:00 oraz adoracja pierwszosobotnia. Spowiedź przed i po Mszy Św. Zachęcam do praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca, o które prosiła nas Matka Boża w Fatimie.
 5. W przyszłą Niedzielę Msze Święte o godz. 13:00 /+ Ks. Krzysztofa Wanata/ i 19:00. 
  Pół godz. przed Mszami Świętymi odmawiamy Różaniec – tajemnice chwalebne.
 6. W przyszłą Niedzielę po Mszy Św. o godz. 13.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wczoraj z racji moich imienin złożyli mi tak wiele pięknych i szczerych życzeń. Pragnę również Was zapewnić o mojej modlitwie za każdego z Was. Bóg zapłać!
 8. Z wielką radością pragnę poinformować, że wczoraj dotarło do naszego kościoła tabernakulum,które było odnawiane w Krakowie. Prace trwały ponad miesiąc czasu, ale dziś cieszymy się, że Pan Jezus ma godne mieszkanie! Pragnę podziękować ofiarodawcy z naszej polskiej grupy, który chce pozostać anonimowy, za ufundowanie renowacji tabernakulum!