Ogłoszenia – 2 maj – V Niedziela Wielkanocna

 1. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc Maryjny – maj, jest on poświęcony szczególnej czci Matki BożejZachęcam do tego, abyśmy codzienne odprawiali nabożeństwo majowe z litanią loretańską w naszych rodzinach.
 2. Jutro, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Od wieków ta uroczystość jednoczy nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II powiedział, że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności. Msza Św. będzie transmitowana z naszego Kościoła o godz.: 19:00
 3. Niestety w obecnej chwili nie możemy jeszcze organizować Mszy Świętych z udziałem wiernych, obostrzenia te zostały przedłużone dla miasta Oslo /możliwa jest jedynie transmisja na żywo przez internet, w której może wziąć udział 5 wiernych i 1 operator transmisji/. Jeśli w najbliższym tygodniu władze państwowe zezwolą na Msze Św. to pojawi się tutaj link, poprzez który będzie się można zapisać na wybraną Eucharystię w naszej Świątyni.
 4. Jest natomiast możliwa spowiedź! Gdyby ktoś chciał w tym czasie z niej skorzystać, to jest to możliwe po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się ze mną.
  Przypominam również, że Biskup Bernt na ten czas udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Niedzielnej Mszy Świętej. Nie zapominajmy wówczas o duchowym uczestnictwie we Mszy Świętej transmitowanej.
 5. Msze Święte transmitowane w tym tygodniu z naszego Kościoła są w:
  – poniedziałek o godz.: 19:00
  – piątek o godz.: 19:00 /pierwszy piątek miesiąca maja/
  – sobota o godz.: 19:00
  – Niedziela o godz.: 13:00
 6. Katecheza w sposób zdalny przez zoom odbędzie się w sobotę dla młodzieży która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania o godz.: 12:00. O godz.: 11:00 poprzez zoom spotkanie organizacyjne z Rodzicami Dzieci przystępującymi do I Komunii Świętej.
 7. Nasz Kościół jest otwarty w ciągu tygodnia. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na prywatną modlitwę w ciszy od godz.: 9:30 do godz.: 14:00 i w sobotę od godz.: 10:30 do godz.: 14:00. Każdy wierny nawiedzający Pana Jezusa w naszej Świątyni, wchodząc musi wpisać na listę swoje imię i nr telefonu.

ks. Piotr Gwiżdż, tel.: +47 477 47 952