Ogłoszenia – 27 czerwiec – XIII Niedziela Zwykła

 1. UWAGA!!! Od 16 czerwca 2021 roku został podniesiony limit osób na Mszy Św. w Kościele do 95 osób. Serdecznie zapraszam do zapisania się na wybraną Mszę Św. poprzez https://billett.katolsk.no/ lub jeśli ktoś nie korzysta z internetu, można się wpisać na listę przy wejściu do Kościoła podając swoje imię i nr telefonu. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzę bezpiecznych i ubogacających dni. Pragnę także powitać w naszej parafii wszystkich, którzy przyjechali odwiedzić swoich bliskich a także turystów, serdecznie wszystkich zapraszam na Msze Św.
 3. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  – wtorek: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy w modlitwie o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku.
  – środa: św. Pierwszych Męczenników Kościoła rzymskiego
  – czwartek: św. Ottona, biskupa
  – sobota: św. Tomasza, Apostoła
 4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca lipca. O godz. 19:00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, w intencji jedności małżeństw w naszej parafii oraz Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin należących do Kręgów Domowego Kościoła. Po Mszy Świętej Adoracja pierwszopiątkowa z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź pierwszopiątkowa
  podczas Adoracji po Mszy Św.
 5. Sobota, to pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. z Niedzieli o godz.: 19:15 oraz adoracja pierwszosobotnia. Spowiedź po Mszy Św. Zachęcam do praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca, o które prosiła nas Matka Boża objawiając się dzieciom 
  w Fatimie.
 6. W przyszłą Niedzielę Msze Święte w języku polskim o godz. 13:00 /zmiana tajemnic różańcowych/ i 19:00.
 7. Wszystkim, którzy rozpoczynają urlop lub wakacje życzę dobrego wypoczynku i odnowienia relacji z rodziną. Niech Wam Pan Bóg błogosławi w podróży.

ks. Piotr Gwiżdż, tel.: +47 477 47 952