Ogłoszenia stałe na lipiec i sierpień 2021 r.

  1. UWAGA!!! Od 16 czerwca 2021 roku został podniesiony limit osób na Mszy Św. w Kościele do 95 osób. Serdecznie zapraszam do zapisania się na wybraną Mszę Św. poprzez https://billett.katolsk.no/ lub jeśli ktoś nie korzysta z internetu, można się wpisać na listę przy wejściu do Kościoła podając swoje imię i nr telefonu. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
  2. Miesiące lipiec i sierpień to dla wielu czas odpoczynku. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Bóg Stwórca. Nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie.
  3. W każdy piątek Msza Święta w języku polskim o godz.: 19:00 a po jej zakończeniu Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź po Mszy Św. podczas Adoracji.
  4. W każdą sobotę Msza Święta z Niedzieli w języku polskim o godz.: 19:15. Przed Mszą Św. spowiedź.
  5. W lipcu i sierpniu w każdą Niedzielę Msze Święte w języku polskim o godz.: 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi jest możliwość spowiedzi.
  6. Bardzo proszę o dokonanie zapisu dzieci /I Komunia Święta/ i młodzieży /Bierzmowanie/ na katechezę na nowy rok katechetyczny 2021/2022. Wszystkie informacje o katechezie można znaleźć wchodząc na naszej stronie internetowej w zakładkę – katecheza.
  7. Kurs Przedmałżeński w Oslo w języku polskim odbędzie się w naszej parafii St Hallvard, w październiku 2021 roku. Zapisy od 1 września 2021 roku będą odbywały się po każdej Mszy Św. w zakrystii lub telefonicznie u ks. Piotra Gwiżdża. Serdecznie zapraszam.
  8. Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Św. Franciszka i Św. Klary – Asyż, Św. Rity – Cascia, Św. Benedykta – Nursja oraz do grobu Św. Jana Pawła II na Watykanie – Rzym. Pielgrzymka planowana jest od 13 do 17 września 2021 r. Zapisy są bezpośrednio u mnie po Mszy Św. w zakrystii lub poprzez telefon +47 477 47 952
  9. W sierpniu będzie mnie zastępował ks. Marek Rudź – misjonarz z Ukrainy. W razie jakiejkolwiek potrzeby proszę się kontaktować z ks. Markiem po Mszy Św. w zakrystii lub pod Jego norweskim nr tel. +47 925 63 936
  10. Wszystkim, którzy przeżywają swój urlp lub wakacje życzę błogosławionego czasu wypoczynku. Tych natomiast którzy przybyli do pracy lub w odwiedziny do swoich bliskich, pragnę bardzo serdecznie powitać w naszej parafii Św. Hallvarda w Oslo i zaprosić do wspólnej modlitwy w naszym Kościele. Niech Was Pan Bóg błogosławi a Matka Boża wspiera.

ks. Piotr Gwiżdż – tel.: +47 477 47 952

ks. Marek Rudź – tel.: +47 925 63 936