Ogłoszenia – 19 wrzesień – XXV Niedziela Zwykła

 1. Aby wziąć udział w Mszy Świętej w naszej parafii należy zapisać się na listę obecności pod tym linkiem: https://billett.katolsk.no lub wpisać się na listę przy wejściu do kościoła.
 2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować ks. Sławomirowi Kostrzewie za przybycie do naszej parafii i wygłoszenie rekolekcji! W tych trudnych czasach ten święty czas był dla nas bardzo ważny i potrzebny! Bóg zapłać za wygłoszone konferencje dzięki którym mogliśmy zastanowić się nad tym czy jesteśmy dobrymi wychowawcami dla dzieci i młodych ludzi.
  Abyśmy mogli wracać do usłyszanych tu treści, wszystkie konferencje będą dostępne pod koniec tego tygodnia na kanale YouTube RCTV, który prowadzi nasz rekolekcjonista ks. Sławomir Kostrzewa.
 3. W nadchodzącym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  – poniedziałek: św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  – wtorek: św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  – czwartek: św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana, pierwszy dzień jesieni
 4. W piątek Msza Święta w j. polskim o godz.: 19:00 i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi po Mszy Św. podczas Adoracji.
 5. W sobotę Msza Św. z Niedzieli w j. polskim o godz.: 19:15. Przed Mszą Św. możliwość spowiedzi.
 6. W Niedzielę Msze Święte w j. polskim o godz.: 13:00 i 19:00. Pół godz. przed Mszami Świętymi jest spowiedź oraz Różaniec – tajemnice chwalebne.
 7. KATECHEZA. W najbliższą sobotę 25 września 2021 r. odbędzie się pierwsza po wakacjach katecheza w języku polskim przy naszej parafii. Jest to również ostatni dzień, w którym można zapisać dziecko na tegoroczną katechezę do Pierwszej Komunii Świętej i do Bierzmowania.
  PLAN KATECHEZY:
  godz.: 11:00 – katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
  godz.: 12:00 – katecheza dla dzieci I komunijnych
  Wszystkie informacje o katechezie można znaleźć wchodząc na stronie internetowej naszej parafii w zakładkę katecheza, tam też można zapisać dziecko na katechezę.
 8. BIERZMOWANIE. Niestety nie jest jeszcze ustalony termin Bierzmowania dla młodzieży, która ukończyła przygotowanie przed wakacjami. Najprawdopodobniej uroczystość odbędzie się w październiku w tym roku.
 9. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w języku polskim rozpocznie się 18. października 2021 r. (poniedziałek) o godz.: 19:00 w naszym Kościele Św. Hallvarda. Zapraszam wszystkich, którzy w niedalekiej przyszłości pragną zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński! Zapisy na kurs przedmałżeński odbywają się po Mszy Św. w zakrystii u ks. Piotra lub pod jego nr tel.

ks. Piotr Gwiżdż – tel.: +47 477 47 952