Ogłoszenia stałe na lipiec i sierpień 2022

  1. W okresie wakacyjnym Msze Święte w języku polskim odprawiane będą według stałego porządku:
    – piątek godz. 19.00
    – sobota godz. 19.00
    – niedziela godz. 13.00 i 19.00
  2. W tym tygodniu rozpoczynam urlop. W trakcie mojej nieobecności zastępował mnie będzie ks. Marek Rudź – misjonarz z Ukrainy. Ks. Marek wspierał naszą parafię swoją pomocą duszpasterską już wielokrotnie i jestem mu wdzięczny, że kolejny raz zgodził się przyjechać do nas. Pierwszą Mszę Św. ks. Marek odprawi już w najbliższy piątek – 15 lipca. W razie jakiejkolwiek potrzeby proszę się kontaktować z ks. Markiem po Mszy Św. w zakrystii lub pod Jego norweskim nr tel. +47 925 63 936.
  3. Wszystkim którzy wybierają się na urlop lub wakacje, życzę błogosławionego czasu wypoczynku oraz szczęśliwej podróży. Natomiast wszystkich odwiedzających naszą parafię pragnę serdecznie powitać i zaprosić do wspólnej modlitwy w naszym Kościele.

ks. Myron